Inschrijving clubkampioensschappen open!

Vanaf vandaag kun je je weer inschrijven voor de clubkampioenschappen 2018; aarzel niet en schijf je snel in! Inschrijven kan tot uiterlijk 11 juni.

Dit jaar zijn alle clubkampioenschap categorieën (enkel, dubbel en mix) samengevoegd in één toernooi,  die van 18 t/m 30 juni over 11 speeldagen wordt gehouden. In het tussenliggende weekend 23 en 24 juni wordt niet gespeeld.

We sluiten onze clubkampioenschappen op de finaledag op zaterdag 30 juni gezellig af met een overheerlijke BBQ.
Met deze nieuwe opzet verwachten wij dat meer leden zich voor de diverse onderdelen kunnen en gaan inschrijven. En met een vol speelschema hopen wij dat dit de gezelligheid ten goede komt! Het beloven twee gezellige én sportieve weken op de club te worden. Ben jij er ook bij?

Inschrijven kan tot uiterlijk 11 juni via deze link:

https://mijnknltb.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=E5CED4D1-3757-4ADD-99B7-5E41692C153C